// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Korzyści dla Partnerów

 

 
Choć największą korzyścią ze współpracy z  Europejskim Systemem Edukacji Elearningowej jest możliwość wykorzystywania nowoczesnej platformy MyWay w swojej placówce, to jako nasz Partner otrzymujesz o wiele więcej!


Do najważniejszych korzyści jakie mogą osiągać Partnerzy ESEE należą:

 
Darmowa reklama
Każdy z Partnerów ESEE umieszczany jest w bazie szkół językowych korzystających z rozwiązań e-learningowych. Baza ta umożliwia również zaprezentowanie szerszych informacji o szkole poprzez indywidualną wizytówkę.

Umieszczenie danych firmy w wizytówce niesie konkretne korzyści dla każdej ze szkół:

- małe placówki nie posiadające własnej strony www otrzymują w ten sposób jej substytut,
- większe szkoły poprzez umieszczenie linku do swojej strony dodatkowo podnoszą jej wartość oraz szanse na
  wypozycjonowanie,
- wszyscy Partnerzy ESEE uzyskują prezentację swoich danych i dodatkową promocję w internecie.

 
Projekty europejskie
Europejski System Edukacji Elearningowej oferuje swoim Partnerom wsparcie przy pisaniu projektów, w których uwzględniony jest e-learning. Ponadto doradzamy w trakcie ich realizacji oraz przy rozliczeniu!

 
Konferencje
Europejski System Edukacji Elearningowej organizuje doroczne konferencje poświęcone branży szkół językowych. Jako Partner ESEE nie tylko zawsze dostaniesz informację na czas, ale będziesz mógł uczestniczyć w tych wydarzeniach na lepszych warunkach.

 
Szkolenia
Szkoły partnerskie mają możliwość korzystania ze wszystkich szkoleń organizowanych przez ESEE. Dotyczy to zarówno tematyki e-learningowej jak i podwyższania kwalifikacji zawodowych lektorów.

 
Promocje okresowe
Jako nasz Partner otrzymujesz dodatkowe profity przy korzystaniu z platformy MyWay w okresie wakacji oraz na rozpoczęcie nowego roku i semestru.