// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej


Informacje dla Szkół Języków Obcych

 

 
Branża szkół językowych stanowi główne pole naszej działalności. To właśnie do firm z tej branży kierujemy nasze gotowe materiały i wciąż opracowujemy nowe. Edukacja języków obcych jest także główną dziedziną naszej aktywności szkoleniowej, konferencyjnej i marketingowej.  

Mapa partnerów ESEE

 
 
Jesteśmy kimś więcej niż tylko dostarczycielem technologii i materiałów do nauki on-line. Naszą misją jest bowiem wspieranie placówek edukacyjnych w osiąganiu i utrzymywaniu wysokich standardów nauczania poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań e-learningowych.
 

Dlatego też, Europejski System Edukacji Elearningowej rozwija Sieć Partnerów, której głównym zadaniem jest wspieranie szkół językowych we wdrażaniu oraz prowadzeniu kursów blended learningowych. Szkoły języków obcych korzystające z naszej oferty stają się jednocześnie członkami nieformalnej Sieci Partnerów ESEE dzięki czemu otrzymują dodatkowe korzyści związane z wykorzystywaniem Platformy MyWay.

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji kliknij na jeden z poniższych linków:

 

- Dowiedz się więcej o korzyściach jakie czekają na Ciebie w Sieci Partnerów ESEE
 

- Poznaj warunki wstąpienia do Sieci ESEE


- Zobacz bazę Partnerów ESEE


- Gotowe materiały oraz metoda BLS Communication
 
 

Prezentacja on-line
Chcesz zobaczyć platformę na żywo? Zostaw nam swoje dane! W ustalonym terminie połączymy się z Tobą przez internet i zabierzemy Cię w wirtualną podróż po platformie, dzięki czemu poznasz funkcjonalność platformy oraz zastosowanie poszczególnych modułów. Jednocześnie uzyskasz odpowiedź na wszystkie Swoje pytania.
wypełnij formularz >>