// Esee. Europejski System Edukacji Elearningowej

 

Strefa ucznia

 

 

Skoro tu dotarłeś jesteś na pewno ciekaw jakie znaczenie ma fakt, iż szkoła w której chcesz się uczyć posiada platformę e-learningową i prowadzi kursy blended learningowe. Odpowiedź jest prosta: Wybór szkoły językowej będącej Partnerem ESEE sprawi, że zrealizujesz swój cel!

 

Niezależnie czy Twoją motywacją jest chęć biegłego posługiwania się językiem obcym, zdobycie certyfikatu, czy uzyskanie lepszych wyników w nauce - szkoły współpracujące z ESEE pomogą Ci zdobyć to czego pragniesz.

 

 

Obejrzyj prezentację wprowadzającą:

 


Wprowadzenie do platformy MyWay


Dzięki wsparciu zajęć odbywających się w siedzibie Twojej szkoły przez elementy e-learningowe, nauczysz się:


 

Szybciej, Lepiej, Więcej

 

 

Szybciej

W ramach tego samego kursu otrzymasz więcej godzin zajęciowych co pozwoli Ci na szybsze osiągnięcie wyznaczonego celu!


Lepiej

Na platformie e-learningowej uzyskasz dostęp do wielu materiałów opracowanych specjalnie dla Twojego poziomu nauki, dzięki czemu będziesz mógł powtarzać materiały przerobione na zajęciach oraz sprawdzać swoją wiedzę w ćwiczeniach i przykładowych testach.


Więcej

Oferowane kursy wyposażone są w informacje gramatyczne, tabele, wyjaśnienia, definicje, ćwiczenia, testy, słownik z syntezą mowy i wiele więcej... Tym samym otrzymasz dostęp do wielu materiałów umieszczonych w jednym miejscu.


Ponadto platforma działa 24h na dobę, tak więc nawet gdy Twój lektor już śpi, Ty możesz np. uczyć się słówek odsłuchując ich wymowę oraz poznając ich znaczenie.


Kliknij na mapkę by odnaleźć najlepszą szkołę w swoim mieście:


Mapa najlepszych szkół językowych